Gaziantep Gergi Tavan Gergi tavan sistemleri; homojen ve dekoratif aydınlatma tekniğidir. Gergi tavan, iki bileşenden oluşan, çok hafif, her forma girebilen, rengarenk ve modern bir asma tavan sistemidir.

Gaziantep Gergi Tavan sistemi, sıradışı yapısı ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi raduslu uygulamalara olanak sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkanı sunar. Gergi Tavan İster aydınlatma elamanı, ister dekoratif bir aydınlatma elamanı olarak kullanılır.

Ankar Gergi tavan , Polivinil Chlorid (PVC) kopolimerlerinden yüksek teknoloji ile üretilen yangına dayanıklı, akustik, estetik, dekoratif bir yapı elemanıdır. % 100 geri dönüştürülebilir, bakım gerektirmeyen teknik özellikleri sayesinde tam anlamıyla çevreci bir üründür. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen gergi (germe veya diğer adıyla barisol) tavan sistemleri, çağdaş mimarinin gerekliliklerine uygun olarak benzersiz yüzey kaplama imkanları sunar. Saydam (ışık geçirgen) dokular endirekt gün ışığı etkisiyle, hacimlerin aydınlatılmasında pozitif farklılıklar yaratmaktadır.

Gaziantep Gergi Tavan, yüksek teknoloji ile üretilen yangına dayanıklı, akustik ve dekoratif bir yapı elemanıdır. Özellikle iç mekanlarda modern mimarinin gerekliliklerine uygun olarak benzersiz ve esnek aydınlatma imkanları sunmaktadır. Transparan uygulamalar difüze gün ışığı etkisiyle mekanların aydınlatılmasında fark yaratmaktadır. Üstelik esnek yapısı nedeniyle her türlü armatür ve aydınlatma elemanının kullanılmasına da uygundur. Saten, lake, mat, transparan(aydınlatmalı), süet, metalik ve delikli dokularıyla artık tavanlarınızı dekore ederken sizi sınırlayan tek şey hayal gücünüz.

Gaziantep Deco Gergi Tavan Bir çok mekanda ve ortak yaşam alanlarında kullanılan gergi tavan kumaşları tavanlarınızı veya duvarlarınızı pürüzsüz yüzeyi iel baskı yapılabilme özelliğinden yararlanılarak istenilen görselin basılması ile mükemmel dekor ve estetikliği yaşatmaktadır. Gergi tavan kumaşlarımız uzun yıllar boyu dayanıklılığını korumaktadır.

Gaziantep gergi tavan sistemleri ustası olarak gergi tavan germe tavan işlerinizde hizmetinizdeyiz ayrıca duvar kağıdı uygulama işlerinizde bizi arayabilirsiniz Gaziantep duvar kağıdı ustası ustalarımı 3d duvar kağıdı klasik duvar kağıdı ithal ve desenli duvar kağıdı uygulaması profesyonel bir şekilde yapmaktayız.