Ovacık Petek temizleme” esnasında Kombi tesisatı bütün olarak temizlenmektedir.

“Petek temizleme” uygulaması Makine için en uygun bağlantı noktası olan banyodan makine, petek tesisatına bağlanarak yapılmaktadır. Banyo haricinde hiç bir odanız da sökme takma işlemi yapılmamaktadır.

Kombi Petek Tesisat temizliği esnasın da sökülmeden yerinde temizlenen parçalar şunlardır;

Radyatör Petekler
Petek Vanaları,
Kollektör Vanalar,
Kombi Petek Boru tesisatı tıkanıklıkları,
Kombi ısıtma kazanı (eşanjör) kireç temizliği,
Kombi Devir daim pompası kireç ve pas temizliği,
Petek Pislik Tutucu Filtre temizliği

Ovacık Merkez Petek Temizliği Asitli bir kimyasal kullanmadan,yerinden petek ve radyatörleri sökmeden tesisat temizliği artık mümkün!
Peteklerinizin iç yüzeylerinde bulunan koruyucu yağı almadan basıçlı makinalar ile tek bir yerden su darbeli yıkama yaparak tesisat temizliğinizi daire içerisini kirletmeden gerçekleştiriyoruz. Doğalgaz Kalorifer sisteminde kombi peteklerden daha yüksek bir yerde bulunduğu için sirkülasyon sırasında suyun içerisinde yoğun bir şekilde bulunan kireç tortu parçacıkları peteklerinizin alt taraflarında birikmeye başlar. Belirli bir süre sonunda peteklerinizin alt taraflarında üst tarafa kıyasla ısı kaybı hissetmeye başlarsınız. Yüksek basınçlı makine kullanarak radyatörleri sökmeden tek bir yerden tek tek temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz. Kaloriferleriniz ve tesisatınız eski performansına kavuşuyor.

Temiz su. pis su. doğal gaz kalorifer işleri kombi lavabo duşakabin kılozet musluk petek montajı ileçlı ilaçsız petek temizleme İşlerinde profesyonel hizmet İçin hemen arayın

Uygulama yaptığımız başlıca sistemler;
Panel radyatör temizliği,
Döküm radyatör temizliği,
Yerden ısıtma sistemi temizliği,
Merkezi sistem temizliği.

Karabük Ovacık İlaçlı Petek temizleme Doğalgaz sistemi hemen hemen Türkiye`nin genelinde kullanılmaktadır. Genellikle ısınma sisteminde kullandığımız doğalgaz petekleri ısınmamıza yardımcı olurken zamanla boruların içinde biriken kireçler, tortular, çamurlaşmış maddeler, doğalgaz kalorifer tesisatında tıkanmalara yol açarak ısınmanızı engelleyebilir. Firmamızın ilk olarak başlattığı ve giderek yayılan basınçlı makine ile peteklerinizin ve tesisatınızın iç temizliğini yaptırabilirsiniz.

Karabük Ovacık ilaçsız Petek Temizliği tesisat sistemi temizliğini havalar çok soğumadan yaptırmanızı öneriyoruz. Makina ile petek temizliği yapan uzman personelimiz evinize zarar ziyan vermeden ve yerinden oynatmadan radyatör tesisat bakımını yapmaktadırlar. Doğalgaz Kalorifer tesisat sistemi temizliği uygulandıktan sonra kombinizin eski ayarda olasına rağmen bakım yapıldıktan sonra daha etkili ısı iletimi olduğunu fark edebilirsiniz.

Ovacık Kombi Bakımı Diğer türlü ertelenen Doğalgaz Kalorifer iç tesisat temizliği kombi bakımı ve ayarı çok yüksek bile olsa Doğalgaz Kalorifer borularında belli belirsiz yerlerde tıkanmalar olduğu için etkili bir ısınma meydana gelmemektedir. Bu durum faturalara da yansıyarak canınızı sıkabilir. Bu nedenle kış yüzünü iyice göstermeden sizde firmamızdan bir uzman yardımı alarak petek tesisat bakımını ve tesisat temizliğini yaptırabilirsiniz. Bu işe ilk girişim yapan firma olarak kullanılan cihazları sürekli takip edip günümüze en uygun olarak makinalarla servis hizmeti sunmaktayız.