Derince uydu ustası Derince halkının dikkatine… büyük küçük iş ayrımı yapmaksızın siz degerli müşterlerimize çanak anten – çanak anten montaj – çanak anten montaj servisi – çanak anten kurulum hizmetleri vermekteyiz.piyasada -lider olan uydu dünyası çanak anten montaj servisi ve çanak anten montaj tamiri Evinizde oluşabilecek her türlü çanak anten arızalarına karşın çanak anten montaj hizmetini en son sistem cihazlarla çanak antenlerinizi ayarlıyoruz…

En son sistem çanak anten uydu bulma cihazlarını kullanılarak- kendini bu konuda geliştirmiş profesyonel personellerimiz tarafından kocaeliDerincede uydu ustası uydu dünyası çanak anten montaj servisi olarak çanak antenlerinizin montaj hizmetini yapmaktayız.çanak anten montaj servisi firmamız gelişen ve değişen teknoloji takip ederken sektördeki yeniliklere kayıtsız kalmamaktadır.

Derince Merkezi uydu sistemi kurulumu Yıllardır kalite ve dürüstlükten ödün vermeden yürüttüğümüz hizmetlere aynı şevk ile Teknolojnin gerekliliklerini yerine getirerek devam ediyoruz.
– Sağlam çalışıyoruz.Kar yağdı yayın gitti, rüzgar esti çanak döndü gibi durumlarla bizde karşılaşmazsınız.
– Dürüst çalışıyoruz.Kendimizin deneyip beğenmediği hiç bir ürün,malzeme ve hizmeti size önermiyoruz.
– Yanınıza tam donanımlı geliyoruz.Unutulan malzemelerle geri dönüşler yapıp zamanınızı çalmıyoruz.
– Temiz çalışıyoruz. Aldığınız hizmetin sonrasında size dökülmüş sıvalar, dağılmış kablolar gibi dertler bırakmıyoruz.
– Hızlı çalışıyoruz.Bize ulaşmanızdan itibaren en fazla 1 saat içerisinde ayağınıza gelip hizmet veriyoruz.

Derince Uydu ve Elektronik Ustası olarak, Merkezi ve bireysel uydu sistemleri, Güvenlik kamerası sistemleri, Televizyon tamir konularında 2009 yılında Uydu sistemleri kurulum ve bakım hizmetleri konusunda hizmet vermeye başladık. 2010 yılında büyü-küçük ölçekli, güvenlik kamerası sistemleri CCTV kurulum, bakım ve onarım hizmeti ekleyerek teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi ve işimizi sürekli geliştirmekteyiz. 2014 yılından bu yana LCD,LED TV tamir, bakım ve kurulum hizmetleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Günümüzde, Derince Uydu ve Elektronik yüzlerce bina/site merkezi uydu sistemi kurulumu yapan bir firma olmanın yanı sıra kurulumu tarafımıza ait olmayan ve sorunu giderilemeyen onlarca site ve apartmanın, televizyon sistemlerini düzelterek binlerce mutlu müşteri elde ettik.