Kavak zemin kaplama çağımızın en kullanışlı zemin kaplama türüdür. Avantajları beklentilerin üzerinde olup, hemen,hemen tüm yaşam alanlarında kullanılan zemin kaplama malzemesidir. zemin kaplama her şeyden önemlisi uzun ömürlü kaplamadır. hayal ettiğiniz tüm tasarımları zemin kaplama uygulaması ile zeminde gerçekleştirmeniz mümkündür. Renk yelpazesi geniş bir zemin kaplama malzemesidir.

Samsun Kavak zemin Ustası kaplamanın oluşumu iki bileşenin meydana gelmesi ile sağlanır. Kimyasal bir sentetik reçinedir. reçine katalizör ile birleşmesinden bir müddet sonra sıvı halden katı hale gelir. Belirli bir zaman diliminden sonra kendiliğinden kürlenerek nihai sertliğe ulaşır. Kürlenme süresi tamamlandıktan sonra her türlü sürtünme,aşınma, mekanik, fiziksel ve kimyasal dayanıma ulaşır.


Epoxy zemin kaplama kullanım amacına göre detaylandırılır. Hafif yaya trafiğinin olduğu Ofis, Kreş, Mağaza, Konut, vs. gibi mekanlarda ince sınıfına giren Sürme (Coating) tekniği ile yaptığımız sistem kullanılır.
Orta sınıf olarak adlandırdığımız ve uygulamasını genelde Self Leveling tekniği ile yaptığımız sistem ise orta ölçekli imalathanelerde, Fabrikalarda, İlaç Sanayisinde, Atölyelerde, Tekstil Fabrikalarında, Otoparklarda, Depo, Otomotiv Sektöründe, Mandıralarda, Sağlık Sektöründe vs. sıkla kullanılan yaya ve araç trafiğine mukavemeti olan sistemdir.
Ağır Sanayi, aşırı trafik fiziksel, Kimyasal ve Mekanik darbelere maruz kalan zeminlerde ise Kalın sınıfına giren Mortar zemin kaplama (Dökme) sistem kullanılmaktadır.
zemin kaplama zemin betonunun deformasyona uğramasını önlediği gibi mekana farklı bir estetik getiren bir çok avantajları olan bir zemin kaplama türüdür.

Samsun Kavak Kaplama Firmaları ve Metrekare Fiyatları
Zemin Kaplama Metrekare Fiyatı
Dia elektrik ürettiğinden havada uçuşan toz zerrelerini üzerine çekerek tozumasız sağlıklı bir yaşam ve çalışma ortamı sağlar. Derz ve ek yeri olmadığından hijyen ve antibakteriyeldir. Lamine bir zemin oluşturur. Tamiri kolaydır. İstenildiğinde kaymazlık sağlanır. Renk alternatifi geniş maliyeti ekonomiktir. İş ve İnsan sağlığına uygun ortam oluşturur. Su ve su buharı geçirimsizdir, bu nedenle iyi bir su izolasyonu ( yalıtım) sağlar.
Prosesinde ki formalizasyon değişikleri ile zemin kaplamanın özelliklerini zenginleştirmek mümkündür.

Samsun Kavak Epoxy zemin kaplama İşleri yapmak için kullanılan reçineye ve katalizörünün içerisine katkı olarak kuvars kum, cam tozu, karbon elyaf vs. gibi katkılar girilmekte ve sistemin yapısına sadık kalarak uygulanmaktadır.
Yapılacak zemin kaplamanın uzun ömürlü olmasını sağlamak için zemin kaplama yapılacak zemin betonu incelenmeli yapılan analizlere göre sistem belirlenmelidir. Sistem belirlendikten sonra yine zemin beton plağının durumuna göre elmas uçlu freze makineleri veya tamburlu tabir ettiğimiz freze makineleri ile zemin frezelenmeli zemindeki segragasyon boşlukları ile ondülasyonlar minimize edilmelidir.
Zemin yüksek emiş gücü olan vakum makineleri ile temizlenmeli ve planlanan zemin kaplama sistemine geçilmelidir.
Şirketimiz epoxy zemin kaplama uygulamalarını profesyonelce yapan bir kuruluştur. Zemin betonlarınızı biz koruyalım, yapılarınızdaki zeminlere şıklık, estetik ve değer katalım.

Güvenli yürüyüş, Sağlıklı, hijyen bir iş ortamı, tozumasız ve görsel açıdan zarif zeminler sunalım. Siz talep edin biz yapalım.
Yapı kimyasalları ve zemin kaplama uygulamaları ile iştigal eden meslektaşlarımıza, yapı kimyasalları kullanan Mimarlarımıza, İnşaat Mühendislerimize ve Müteahhit firmalara kaplama poliüretan kaplama, boya, poliüretan boya, koruyucu görevi üstlenen isterlerse şeffaf (clear) yarı mat veya tam mat vernik ( Cover Yapı Kimyasalları) markası altında satışını yaptığımızı belirtmek isteriz.