Köprübaşı boyacı ustası  0532 613 85 57  Tıkla Ara Boyacı olarak işinin ehli ekibimiz ile en ekonomik fiyat paketleriyle değerli müşterilerimizin her türlü boya badana işleri için kaliteli hizmet anlayışımızla hizmet vermekteyiz. Boyacı arıyorum, evimi, iş yerimi vb. boyatmak istiyorum diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllar bu sektörde yetişmış olmanın verdiği tecrübe ve çekirdekten yetişmiş usta ekibimizle sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya hazırız.

Trabzon Köprübaşı Boyacı Usta Ekibi Ev, Köprübaşıis, okul, hastane gibi aklınıza gelebilecek bütün yapılarda boya badana işlerini en kısa sürede yapabilmek adına ücretsiz keşif yaparak bir boyama planı yapmaktayız. Boyacı ustası ekip arkadaşlarımız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için boyama işleri ile alakalı her gelişmeyi yakından takip etmektedir.  boyacı ekibi sizin için en kaliteli ve aynı zamanda en ekonomik şekilde istediğiniz marka boya ile boya badana uygumalarını gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman en önemli kuraldır. Boyama işlemi evinizde boyanacak alanlarda oluşan yapısal hataların giderilmesinden sonra gerçekleştirileceği için boyama işlemi süresi bu alanların durumuna göre değişmekle beraber eğer hiçbir işlem gerekmeden boya badana işlemine geçilirse genel olarak bir günde bitirilebilmektedir. Bir günde bu işlemin bitirilebilmesi için bazı durumların olmaması gerekmektedir. Nedir bu durumlar?

 • Uygulanacak boyanın cinsine göre uyguama süresi değişebilir. Mesela saten boya uygulanacaksa bir gün içinde sadece bir kat boya çekilebilir.
 • Trabzon Köprübaşı boyacı ustası arayanlar ile boyatacağınız ev veya Köprübaşıis gibi boyanacak olan mekanın büyüklüğü de boyama süresinde etkilidir. Eğer boyanacak alan çok büyükse o zaman boya badana işleminin uygulanma süresi uzayacaktır.
 • Boyanacak olan duvarlarda kabarma, çatlak gibi deformasyonlar meydana gelmişse bu deformasyonların giderilmesi için alçı uyglanması yapmak gibi bir takım işlemler gerekeceğinden bu durum da boyama işleminin uzamasına sebep olur.
 • Eğer boya yapılacak alanda önceki boyanın rengiyle şimdi kullanılacak boyanın rengi çok zıt ise bu durum da yine boyama işlemi süresini etkileyecektir.

Köprübaşı Boyacı Ustası

Trabzon Köprübaşı Boya badana ustası boya işlemi herkesin yapabileceği bir işlem değildir. Bu nedenle seçeceğiniz boyacı ustası işinde gerçekten usta ve bu işi yıllardır yapıyor olmanın verdiği tecrübeye sahip olmalıdır. Trabzon Köprübaşı boyacı ustası  boyanacak yerin ücretsiz keşfi ile başlamaktadır. Boyanacak olan mekanda yapılan inceleme sonrası sizin seçtiğiniz boya rengi ve markada boyalar hazırlanır ve bir boyama planı oluşturulur. Karar verilen günde sabah erken saatlerde usta boyacı ekibimizle adresinizde olacak ve boyama işlemine başlayacağız. İşini ciddiyetle ve büyük bir disiplinle yapan ekibimiz size en kusursuz boyama hizmetini sunmak için canla başla çalışmaktadır.

Trabzon boyaçı Boyama işlemi esnasında boyanacak yerdeki eşyalarınız bir araya toplanarak üzerleri örtülür ve boyama işleminden zarar görmesi engellenir. Yerlerin de boyadan zarar görmemesi için yerler de koruma malzemesi ile kaplanır. Duvarlardaki tüm sorunlar giderilir ve en az iki kat boya çekilerek işleminiz.

Hizmetlerimiz

 • Dış Cephe Mantolama
 • Fayans -Seramik Döşeme
 • Alçıpan Asma TaTrabzon
 • Kara Sıva -Beton Şap
 • Kartonpiyer -Strıpiyer
 • Gergi Tavan
 • Duvar Örme

Diğer Tüm Tadilat Tamirat İşleriniz İçin Bizden Fiyat Almadan Karar vermeyin.