Seyhan Cam Balkon  Seyhan  Kış Bahçesi Sistemleri 2008 yılından bu yana sektörün içinde bulunan, deneyimli ekibi ve tecrübeli kadrosuyla 1200’e yakın balkona imzasını atmış, yenilikçi ve yeniliğe açık, müşteri memnuniyetine önem veren, satış sonrası hizmetiyle müşterisine kalite ve güveni aşılayan ve her zaman daha iyisini hedefleyen bir kuruluştur. Mevcut piyasa pazarlama stratejilerine yetişebilmek ve tabiri caiz ise rekabetçi kuruluşlar ile rekabet etmek amaçlı çeşitli ürünlerimizle müşterilerimize saygın bir şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firmamız daima cam balkon sektöründeki eksikleri görerek ve Adana Seyhan cam balkon sektöründeki ihtiyaçlara göre hareket etmeyi tercih etmiştir.Siz değerli müşterilerimizden aldığımız takdirle faaliyetlerimizi her geçen gün daha büyük tecrübeyle sürdürmekteyiz.

Seyhan Katlanır Cambalkon Sistemleri
Cam:8 mm temperli düz cam, renkli cam ya da reflekte cam.
Gövde:Alüminyum
Renk:Ral standartındaki tüm renkler. Eloksal kaplama. Parlak satina kaplama. Ahşap desen kaplama.
Genişlik:Tek tarafa toplanma, en fazla 360 cm. İki tarafa toplanma, en fazla 720 cm
Yükseklik:En fazla 250 cm
Kanat sayısı:Tek taraf, en çok 6 kanat. İki taraf en çok 12 kanat
Garanti:3 yıl
Profil ölçüsü:Ray genişliği 38 mm-Ray yüksekliği 57 mm
Tekerlek çapı:32 mm

Adana Seyhan Katlanır Isıcamlı Cambalkon Sistemleri
– Aluminyum conta uygulaması sayesinde sistemin ısı yalıtım oranı maksimize edilmiş, camın esneme katsayısı azaltılmış sararma ve conta yırtılması gibi olaylar ortadan kaldırılmıştır.
– Otomatik katlanır kılavuz sayesinde yön sorunu ortadan kalkmış, perde uygulamalarında rahat bir kullanım ortamı sağlamıştır. Kilit sistemi bu sisteme göre özel geliştirilmiştir.
– Kanatlardaki cam girdi katsayısı sayesinde cam sarkmaları önlenmiştir.
– Tek Camlı sistemler 8 mm temperlidir. Çift camlı sistemler 5mm + 20mm + 5 mm çift yüzlü temperli olarak montaj yapılmaktadır.
– Sistemin metre kare ağırlığı 23-26 kg’dır.
– Sisteme her kanadın çapı 31 mm olan 8 adet rulman ile taşınmaktadır.
– Kanatlar kullanılan her kapak mafsallı olduğundan her açıya göre kapak bulunmaktadır.
– Kullanılan rulmanların geniş ve çiftli olmasından dolayı kanatlar her açıdaki dönüşleri çok basit gerçekleştirmektedir.
– Isı camlı cam balkon sisteminde çift cam sayesinde cam mekanınızı yazın sıcaktan, kışın soğukta maksimum seviyede korur.
– Çift cam olmasından dolayı; dış etkenlerden mekanınıza girmesini %90 oranında korur.

Adana Sürgülü Cambalkon Sistemleri

Camlar 10 mm temperdir. Maksimum yükseklik 2500 – 3000 mm arasıdır. ( Dış mekân 2500 mm İç mekân 3000 mm) Kanat genişlikler maksimum 1800 mm ‘dir. ( her kanat 4m2 yi geçmemeli) Kanatlar alüminyuma özel contalar sayesinde geçme uygulanmaktadır. Silikon kullanılmaz. Sistem m2 ağırlığı 25–27 kg’ dır. Sonsuz kanat sayısı uygulanmaktadır. Kanatlar içeri katlanmadığından her türlü perde uygulanmasına müsaittir. Sistem su almamaya garanti veren tek Cam Balkondur. Sineklik uygulanabilen tek Cam Balkondur.
Köşe takozları sayesinde alüminyumda fire vermeme özelliği ve hatasız kesim özelliği ayıca su tahliye özelliği vardır.
Kanatlarda yan kapaklara takılan kilitler sayesinde tam bir güvenlik sağlamakta Sistem her türlü terazisiz ortamda çalışmasının yanında alt tekerler kendi kendini teraziye almaktadır.
Her türlü dönüşlü balkonlarda uygulama özelliği (oval balkonlar hariç) Kanatlar birbirini özel çekme aparatı sayesinde götürmektedir.
Sistem eşikli olup Alttan taşımalıdır.
Camlar alüminyum kanatlara özel conta sayesinde fiks edilir.
Silikon kullanılmaz.