Siyavuşpaşa Boyacı Usta Arıyorsanız boya badana alçı sıva uygulama işi yapıyoruz çekirdekten yetişme usta ekibiz  evinizi ofisinizi veya boyanacak tüm mekanlarda yatıracağınız boya işinizi boya uzmanı ustalara yaptırmış olacaksınız hem kaliteli hem’de ekonomik boya badana hizmeti için bize danışmadan karar vermeyin.

Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi Boyacı . ev iş yeri boyama işleriniz Tam zamanında teslim edilir bizden ücretsiz keşif talep ettiğinizde gelip yerinde keşif ve fiyatlandırma yapıyoruz belirlediğiniz günde iş başı yapıyoruz ve en kısa sürede işinizi size teslim ediyoruz.

Bahçelievler Siyavuşpaşa ev boyama ustası 1 Günde boya Olur mu ? bizi keşif için çağırdığınızda gelip yerinde inceleme yaptığımızda eğer boyanacak mekan da büyük ölçekte alçı kabarma yok ise  1 günde bitecek gibi ise Kalabalık usta ekibimiz ile evinizi iş yerinizi 1 günde bitirip size teslim ediyoruz.

Siyavuşpaşa Mahallesi Boyacı ekibi Nasıl Çalışıyoruz.

Siyavuşpaşa Boya badana Ustası İşe başlanacağı zaman ustalarımız ile sabah erkenden geliyoruz boya işine başlamadan önce ev eşlyalı ise evdeki tüm Eşyaları dikkatli titiz bir şekilde bulundukları odada orta bir yerde toplayıp Naylon örtü ile  kaplıyoruz. resimdeki gibi.

Siyavuşpaşa Boya Badana Ustası .Ekibi Eşyaları Kapladıktan Sonra yerleri’de aynı şekilde önce parke süpürgelikleri bantlıyoruz daha sonra yerlere pratik branda ile kaplayıp özerileri kapatıyoruz.

İstanbul Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi Boyacı Ustaları . Eşyalar ve yerler kaplama işi bittiğinde ustalarımızdan biri hemen duvarlarda çatlama çivi delikler var ise hemen bunlara profesyonel alçı uygulaması yapar. tamir olan yerler en az 3 kat alçı uygulaması yapılıp kurumaya bırakllır kuruduktan sonra sırası ile zımpara ve astar uygulanır.

Bahçelievler Siyavuşpaşa  Boyacı . Diğer Ustalarımız de Tavan boyasını Hazırlayıp Tavan Ve Kartonpiyerlerin en az 2 kat tavan ve kartonpiyerlere Boyama işlemi Yapılır. bazı durumlarda tavanlar 3- 4 kat uygulama gerekebilir.

Siyavuşpaşa Boyacı Usta Arayanlar . Tavan Boyama işlemi bittiğinde 1 saat sonra duvar boyasını Hazırlayan ustalarımız Duvar Boyasını en az 2 kat uygulaması yapılarak boya badana işlemini bitirir . not : renk değişimlerinde astar ve 3-4 kat boya uygulaması gerekebilir bilginize.

Siyavuşpaşa Mahallesi da boyacı . Boya Badana İşlemi bittikten sonra yerdeki poşetler bantlar toplanır Varsa Ufak tefek tozlar temizleriz. toplanan eşyalar yerlerine yerleştirilir. perdeler yerine takılır evini ter temiz size teslim edilir.

Siyavuşpaşa boyacı Aranıyor Diyorsanız Boya badana işi bittikten sonra siz ince temizliğinizi yapmak isterseniz dolap ve koltuk altları temizlemenizi bekler daha sonra eşyalarınızı titiz bir şekilde kırmadan çizmeden yerine yerleştirilir.

Boya Badana Fiyatları

Siyavuşpaşa Mahallesi Boya badana ustası boya fiyatlarımız oldukça ekonomiktir çünkü boya badana işini kendimiz yapıyoruz yani ikinci şahıslar arada yok bundan dolayı fiyatlarımız piyasaya göre ekonomiktir bizi tercih edinizi en iyi boya markaları ile ev iş yerinizi boyayalım.

Kullandığımız Boya Markaları Dyo / Filli Boya / Marshall / Polisan / Juton / Subazlı Su İle inceltilen Silinebilir Boyalardır İstediğiniz Rengi Ve Boya Markasını Seçebilirsiniz . isterseniz Boya Ve Diğer Malzemeleri Kendiniz Temin Edebilirsiniz Biz Sadece İşçiliği Yapabiliriz . Boya Hakkında bilgi Almak İsterseniz  Telefondan Sabah 07  Akşam Saat 11 Kadar Bizi Arayabilirsiniz.

Boya İşi çiddi bir iştir bende yaparım deyip işe girişip evini eşyalarını boya içinde bırakabilirsiniz. boya ve badana sanıldığı gibi sadece rulo fırçadan ibaret değildir belki size kolay gelebilir bende yaparım deyip deneyebilirsiniz ama inanın başladığınızda işin içinde çıkamazsınız kendiniz boya yapmayı düşünüyorsanız  mutlaka işin uzmanı ustalardan destek almalısınız aksi halde 1500 Liraya. mal olacak bir boya işi  Size 3 bin-  4 bin – liraya mal olabilir çünkü Kendiniz Uygulayacağınız  boya ve malzemeleri bir daha kullanılmayacak tır yani en aza 600 tl aldığınız diğer tüm malzemeler muhtemelen çöp olacaktır yeniden malzeme alacaksınız boya işlemi için. Bundan dolayı işini Ustasına bırakın

Diğer Tüm Tadilat Tamirat İşleriniz İçin Bizden Fiyat Almadan Karar vermeyin.

İş Akıı bizi aradığınızda önce yerinde ücretsiz keşif yapıyoruz daha sonra belirlediğimiz gün ve saate işe başlamak için belirlenen adrese geliyoruz boya badana uygulama işine başlıyoruz aynı gün içinde bitecek boya işini seri ve kalabalık usta ekibimiz ile akama kadar bitirip size teslim ediyoruz.

Akşam işimiz bittiğinde eşyalarınızı tekrardan yerlerine yerleştiriyoruz ..