Esenyurt Dış Cephe Mantolama 0541 313 01 71 Nolu Telefonu Arayın Uzun Yıllardan Beri deyim yerindeyse çekirdekten yetişme ustalarımız la iç ve dış cephe mantolama ısı yalıtım işleri yapıyoruz bunun yanı sıra dış cephe iskele kurulumu boya badana uygulama hizmetlerimiz mevcuttur  ve ısı yalıtım olarak, hizmetlerimizi inşaat mühendislerimizin kontrolünde ve uluslar arası standartlarda TSE’li malzemelerle, güvenlikli iskele kullanarak yapıyoruz. Enerji kullanımını minimize ederek konforlu yaşam sunan ısı,su,ses ve yangın yalıtımları konusunda uzmanız.

Esenyurt Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım Fiyatları

İstanbul Esenyurt Bina dış cephe mantolama Firmaları ve fiyatları, uygulama yapılacak binaların yalıtım ihtiyaçları ve kat maliklerinin beklentilerine göre değişiklik gösterebilir. Dış cephe mantolama uygulamasından beklediğiniz tasarruf oranı doğrultusunda mantolama levhalarının cinsi ve kalınlıklarının seçimi fiyatı doğrudan etkilemektedir. İnşaat ve Mantolama danışmanları malzeme seçiminden başlayarak tüm uygulama süreçlerinde tecrübe, bilgi ve birikimleri ile sizlere yardımcı olacaktır.

Esenyurt Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım Firmaları

Esenyurt lider dış cephe mantolama firması İnşaat sizlere sunduğu profesyonel işçilik ile ve değişik ödeme taksitli ödeme seçenekleri size sunuyoruz. Sizlerde Esenyurt dış cephe Mantolama ve Isı Yalıtım Hizmetleri için bizlere Günün Her saati ulaşabilirsiniz.

MANTOLAMA NEDİR NASIL YAPILIR ?

Esenyurt dış Mantolama, sadece ısı yalıtımını değil, ses yalıtımını da sağlamaktadır. Isı Yalıtım Mantolama yönteminde kullanılan yalıtım levhası, ses yalıtımı konusunda da gayet başarılıdır. Bu şekilde dışardan gelen seslerin yapı içerisine girmesi engellenmiş olur, aynı şekilde içerdeki seslerin dışarıya çıkması da engellenmiş olacaktır. Özellikle gürültülü ve kalabalık alanlarda bulunan yapılarda çok işe yarayacak olan mantolama yöntemi, yalıtım konusunda tam bir uzmandır. Yalıtım işlemi yapılmadan önce iyi bir plan cetveline ihtiyaç vardır. İlk olarak kullanılacak malzemeler tam olarak belirlenmelidir, daha sonra yalıtım tekniğinin uygulanacağı yapı ile ilgili gerekli ölçüler alınmalıdır. Ölçümler yapılırken hassas ölçekler kullanılmalı, tüm detaylar göz önünde bulundurularak iyi bir plan cetveli oluşturulmalıdır.

MANTOLAMA DIŞ CEPHE ISI YALITIM SİSTEMLERİ

Mantolama, sadece yalıtım açısından değil, görsellik açısından da fark yaratmaktadır. Isı Yalıtım tekniğinin kullanım alanına baktığımızda ilk kullanım sebebinin enerjiden tasarruf etme olduğunu görmekteyiz. Dış Cephe Mantolama yöntemi ile ısı enerjisinden en az % 50 tasarruf edilmektedir. Bu yüzde, uzun vadede ne kadar kârlı olacağınız konusunda her şeyi ifade etmektedir.