İstanbul Ataşehir semtinde Ataşehir boyacı ihtiyacı olanların tüm işlemlerini kısa sürede yapıyoruz. Ev ya da ofis fark etmeksizin tüm boya işlemlerinizi uzman kadromuz sayesinde işlerinizi aksatmayacak şekilde tamamlıyoruz.

200 – 250 metrekarelik evinizi ya da iş yerinizi dahi bir gün içerisinde boyayarak size teslim ediyoruz. Firmamız sayesinde eskiden yaptığınız gibi günlerce boyacı aramanıza, kalitesiz ve işinde uzman olmayan boyacılar ile uğraşmanıza, evinizde günlerce hatta haftalarca boya badana işlemi yaptırmanıza artık gerek kalmadı. Alçı ustalarımız, sıva ustalarımız, boya ustalarımız ile ev ve iş yerinizi pratik bir şekilde boyamaya başlıyoruz. Ayrıca boya yaptırmak istediğiniz mekânda varsa alçı uygulamaları gibi tadilat işlemlerinizi de aynı gün içerisinde hallediyoruz.

Boyama İşlemlerinden Önce

Ataşehir boya badana işleri yaptırmak istiyor iseniz öncelikle işimizi nasıl oluyor da bir gün içerisinde hallediyor olduğumuzu öğrenmelisiniz. Öncelikle Ataşehir boya badana ustası olan çalışma arkadaşlarımız boya yapılacak olan yere bir gün öncesinden giderek hiçbir ücret almadan keşif işlemlerini yapıyor.

Keşif işlemleri ve karşılıklı anlaşma sonucunda boyatmak istediğiniz mekana ne kadar boya gideceği hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Bu aşamada gidecek olan boya miktarının renk seçiminiz ile de orantılı olduğunu unutmamalısınız. Ustalarımız ev ya da nereyi boyatmak istiyorsanız o mekandaki eski boya rengini inceleyerek yeni renk seçimi hakkında size bilgi veriyorlar. Boya badana işleminiz için gerekli anlaşmanın sağlanmasının ardından ise Ataşehir boyacı arkadaşlarımız ile birlikte boya badanaya başlanmasını istediğiniz günün birkaç gün evvelinde boya yapacağımız mekana sizin isteğinize göre aldığımız boya ve ekipmanları getiriyoruz. Böylelikle zamandan tasarruf etmiş oluyoruz.

Boyama Günü

Boyaya başlayacağımız gün ise sabahları sekiz – sekiz otuz aralığında boyatmak istediğiniz mekana gelerek boya ve tadilat işlemlerine başlıyoruz. Burada çalışma arkadaşlarımızın çokluğu veya azlığını çalışma yapacağımız alanın büyüklüğü belirlemektedir. Genellikle dört beş çalışma arkadaşımız ile beraber işe girişerek akşama kadar mekanınızın boyama ve tadilat işlemlerini bitiriyoruz.

Boyama sırasında yerlere damlama olmaması için azami gayret göstermek ile birlikte herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmamak için de badana yapacağımız mekanda yer alan eşyalarınızın ve laminant parke gibi taban kaplamalarınızın üzerini özel koruyucu örtüler ile kaplıyoruz. Böylelikle boyama esnasında hiçbir eşyanız zarar görmüyor. Boyanın ardından boyama işlemi yüzünden oluşabilecek kirleri temizleyerek mekanınızı size temiz olarak teslim etmekteyiz.

Bir Günde Boya Yapmak Mümkün Mü?

Eğer boyama ve tadilat işlemlerinizi yaptırmak için seçtiğiniz firma alanında uzman kişilerden oluşuyor ise bu mümkündür. Gittiğimiz her boyama mekanına büyük bir ekip ile gitmekteyiz. Ayrıca ustalarımızın artık işinde uzman olmuş kişilerden oluşuyor olması da işinizi kısa sürede bitirebilmemiz için büyük bir etkendir. Eğer siz de boyama işi yaptıracaksanız öncelikle firmamıza ulaşarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Çalışan Ustaların Yemek İhtiyaçları ve Molalar

Çalışma koşullarımız arasında dikkat ettiğimiz en önemli madde müşterinin işini kısa sürede eksiksiz bir şekilde bitirmektir. Bunun için de çalışma saatlerimizi ona göre ayarlıyor, yemek molalarımızı olabildiğince kısa tutuyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın yemek ihtiyaçları firmamız tarafından karşılanmakta olup kahvaltılarını yaptıktan sonra boyama işleminin yapılacağı yere gelmektedirler. Öğle yemeği molasında ise tüm çalışma arkadaşlarımız ile birlikte yemek ihtiyacımızı dışarıdan karşılamaktayız. Bu nedenlerden ötürü yemek ile ilgili hiçbir telaşınız olmayacaktır.

Boyama İşlemi İçin Ne Kadar Boya Harcanacak?

Ataşehir Boya Badana Ustası Bunun için boyanacak olan mekanın eski boyasının rengi önem arz etmektedir. Renk yeni bir renge döndürülecek ise ve bu yeni renk açık bir renk ise boyama işlemi için iki kat boya kullanılabilir.

https://www.1gundeboyabadana.com/